Rozlišovací dresy, skákací pytle aj.

Pro sportovní utkání ve školách či jiná přátelská utkání amatérských týmů ve fotbale, nohejbale, basketu apod. se používají tzv. rozlišováky neboli rozlišovací dresy. V nabídce máme i startovní čísla pro běžecké a jiné závody. Velmi oblíbenou položkou v našem sortimentu jsou skákací pytle a prolézací tunely pro děti. Najdou uplatnění při dětskýc...

zobrazit více

Pro sportovní utkání ve školách či jiná přátelská utkání amatérských týmů ve fotbale, nohejbale, basketu apod. se používají tzv. rozlišováky neboli rozlišovací dresy. V nabídce máme i startovní čísla pro běžecké a jiné závody. Velmi oblíbenou položkou v našem sortimentu jsou skákací pytle a prolézací tunely pro děti. Najdou uplatnění při dětských dnech, při vytváření překážkových drah pro děti a všude tam, kde chceme děti motivovat k fyzické aktivitě a případně soupeření.

Rozlišovací dresy, skákací pytle aj. Je zde 1 produkt.


Nejprodávanější produkty v kategorii

  • Skákání v pytli je oblíbenou dětskou aktivitou. Pytel je vyroben z kvalitního materiálu a má ucha pro držení. Skákací pytel je vhodný do škol a školek.
    Skákací pytel - dvě velikosti
    Skákání v pytli je oblíbenou dětskou aktivitou. Pytel je vyroben z kvalitního materiálu a má ucha pro držení. Skákací pytel je vhodný do škol a školek.
    330 Kč
    SklademZobrazeno 1 – 1 z 1 položky