Fitness a reha žíněnky

Cvičení bez podložky si dnes už ani neumíme představit. Kvalitní rehabilitační žíněnka je nezbytnou součástí vybavení při léčbě poruch pohybového aparátu. Rehabilitační žíněnka musí být trochu jako Chytrá horákyně - ani vysoká, ani nízká, ani měkká ani tuhá, ani malá, ani velká. Pro cvičení Vojtovy metody a jiných technik nabízíme reha podložky,...

zobrazit více

Cvičení bez podložky si dnes už ani neumíme představit. Kvalitní rehabilitační žíněnka je nezbytnou součástí vybavení při léčbě poruch pohybového aparátu. Rehabilitační žíněnka musí být trochu jako Chytrá horákyně - ani vysoká, ani nízká, ani měkká ani tuhá, ani malá, ani velká. Pro cvičení Vojtovy metody a jiných technik nabízíme reha podložky, na kterých se pacient cítí dobře a zároveň podložka nestěžuje práci terapeuta či rodiče. V nabídce máme také odolné a kvalitní fitness podložky pro cvičení doma, ve školách i ve fitness centrech.

Fitness a reha žíněnky Počet produktů: 7


Nejprodávanější produkty v kategorii

  • Velmi kvalitní cvičební profi podložka pro zdravotní cvičení, rehabilitaci, aerobic, fitness. Podložka Reha PROFI je na dotek velice příjemná a lehce udržovatelná.
    REHA mat PROFI podložka 1,5 cm
    Velmi kvalitní cvičební profi podložka pro zdravotní cvičení, rehabilitaci, aerobic, fitness. Podložka Reha PROFI je na dotek velice příjemná a lehce udržovatelná.
    579 Kč
    SklademZobrazeno 1 – 7 z 7 položek