Tyčky a obruče

Hula hop obruče, gymnastické kruhy či gymnastické obruče - různá označení pro podobné produkty. Plastové kruhy se využívají při hře dětí, při vytváření překážek, prolézaček a opičích drah. Známe je také jako hula hop, kdy se snažíme kruh roztočit kolem pasu či jiné části těla a udržet jej v pohybu. Nabízíme i placaté (ploché) kruhy, které se daj...

zobrazit více

Hula hop obruče, gymnastické kruhy či gymnastické obruče - různá označení pro podobné produkty. Plastové kruhy se využívají při hře dětí, při vytváření překážek, prolézaček a opičích drah. Známe je také jako hula hop, kdy se snažíme kruh roztočit kolem pasu či jiné části těla a udržet jej v pohybu. Nabízíme i placaté (ploché) kruhy, které se dají snadněji uchytit spojkami k tyčím či kopulím a umožní tak prohazování míčků, proskakování dětí i vytváření překážek v psích agility.

Velmi oblíbené jsou i plastové tyčky, které nabízíme v různých barvách a délkách. Vytvoříte z nich snadno slalomové překážky nebo překážky na přeskok či podlézání. Jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje.

Tyčky a obruče Počet produktů: 11


Nejprodávanější produkty v kategorii

  • Gymnastická obruč české výroby. Cvičení s obručí pomáhá dokonalejšímu krevnímu oběhu, posílení svalů celé páteře, dobrému trávení i vyprazdňování. Pohybem s Hula hoopem pozitivně ovlivňujete funkci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře.
    Gymnastická obruč - různé průměry
    Gymnastická obruč české výroby. Cvičení s obručí pomáhá dokonalejšímu krevnímu oběhu, posílení svalů celé páteře, dobrému trávení i vyprazdňování. Pohybem s Hula hoopem pozitivně ovlivňujete funkci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře.
    60 Kč
    SklademZobrazeno 1 – 11 z 11 položek