Gymnic - The way to move

Pod značkou Gymnic uvádí na trh své výrobky italský výrobce Ledraplastic, S.p.A. Od 80.let minulého století se specializuje na výrobu kvalitních pomůcek pro fyzioterapii, dětské sportovní hračky, fitness, wellfitness a další doplňkový sportovní sortiment.

Fyzioterapie

Široká nabídka odolných, kvalitních a na používání příjemných gymnastických míčů, physiorollů (tzv. brambory, neboli šišaté míče nebo válce), balanční nafukovací čočky na sezení či balanční cvičení, core balance - nafukovací půlbalón nebo třeba balanční nafukovací Movin' step.

Hračky

Sportovní hračky Gymnic - to jsou zejména hopsadla, skákací míče, skákací zvířátka, míčky, házecí kroužky, balanční čočky, gymnastické míče s rolničkami, barevné art gymnastické míče a jiné zábavné sportovní hračky pro děti.

Fitness

I fitness nadšenci si u Gymnic přijdou na své. Ve sportu a zlepšování fyzické kondice využijete nejen gymnastické balóny, ale i zátěže, medicinbally, rollery na jógu a pilates, mega bally - skutečně obří gymnastické míče, volejbalové míče i balóny pro moderní gymnastiku.

Wellfit

Sportovní a relaxační pomůcky - masážní míčky, sedací klíny a balanční podložky - zkrátka sportovní pomůcky, díky kterým se cítíte lépe např. při sezení v práci či ve škole. Pomáhají uvolňovat vaše tělo i mysl.

Doplňky ke sportovnímu vybavení

Sítě na míče, zátky, vytahovače zátek, hustilky, kompresory, houpací podložky ke skákacím zvířátkům, zkrátka různé drobnosti, které však potěší. V této oblasti využil výrobce svých zkušeností a zpětné vazby zákazníků a doplnil výrobu o položky, které si zákazníci žádali.

VÝROBKY GYMNIC V NAŠÍ NABÍDCE