Co hrát s dětmi v přírodě?

Co hrát s dětmi v přírodě?

Pozornost dětských očí v současné moderní době vzbuzují obrazovky monitorů a televizorů, herní konzole a další technologie. Stále více dětí preferuje i přes krásné venkovní počasí bytí doma, a to kvůli počítačovým hrám, internetu či oblíbeném pohádkovém seriálu. Chcete přijmout své ratolesti, aby se šly ven odreagovat a hrát si se svými kamarády a sourozenci? Řešením tohoto problému jsou hry pro děti na ven, které vzaly dnešní trh útokem.

K zakoupení je pestrá škála dětských her, které se dají hrát ve venkovním prostředí (na zahradě, v parku, na dětském hřišti). V tomto článku si uvedeme ty nejžádanější dětské hry na trhu, jež by neměly chybět ani vašim potomkům.

Dětský padák

Mezi hry na ven spadá takzvaný dětský padák, k jehož výrobě je použita lehká nylonová látka. Psychomotorický dětský padák je v pestrém barevném provedení a používá se jako cvičební pomůcka nejen pro děti, ale i dospělé. Padák je zpravidla opatřen poutky na okrajích a středovým otvorem. S padákem se dají hrát různé hry, stačí zapojit pouze fantazii.

Náš internetový obchod nabízí dětský padák v několika velikostech:

Frisbee

K prázdninám a venkovním radovánkám neodmyslitelně patří frisbee. Tento typ hračky je často nazýván i jako létající talíř. Stačí firsbee uchopit do rukou a hodit na dalšího hráče. Komu frisbee spadne, ten má penalizační bod. Frisbee zlepšuje postřeh vašeho dítěte.

V našem e-shopu jsou k zakoupení různé druhy létajícího talíře:

Hula hop kruhy

Hula hop – pro někoho něco neznámého, pro někoho oblíbená a zábavná forma cvičení. Hula hop kruhy si oblíbí nejen děti, ale také dospělí. Touto cestou můžete cvičit, hubnout a spálit nadbytečné kilogramy. Hula hop kruhy nemusí být primárně určeny pro malé děti, jejich uplatnění je širší než si myslíte. Účinkům podléhají mnohé ženy i muži. A co víc? Zábavu si může užívat celá vaše rodina. Tak nekupujte pouze jeden kruh, ale rovnou dva, tři i čtyři. Vyjděte s rodinou na zahradu a začněte soutěžit, kdo se vydrží vrtět delší dobu.

U nás najdete gymnastickou obruč s různými průměry:

Trampolíny

V současné době je trampolína obrovským hitem. Děti mohou na trampolíně skákat venku na zahradě. Nejenže je dostanete od televizních obrazovek, ale zároveň prospějete jejich zdraví. Trampolína je zábavný sport, který zlepšuje kondici a zvyšuje vytrvalost. Na trampolíně můžete i vy shodit přebytečná kila a užít si spoustu zábavy s dětmi.

Existuje pestrá škála trampolín. Sáhněte však po trampolíně vybavené také ochrannou sítí, aby nedošlo k poranění dítěte. Výhodou je, že můžete trampolínu bez problémů nechat po celou letní sezónu venku, aniž byste se ohlíželi na špatné počasí.

Jestliže hledáte vhodné dětské hry venku, potom zhlédněte nabídku našeho internetového obchodu. Kromě výše uvedených her na vás čekají i další – ringo, hračky do bazénu, soft tenis, bumerang, neposlušný míč a spousta dalších.