Švihadla, cvičební guma, "zavařovačka"
Oddělení nabízí ŠVIHADLA používaná pro aerobní cvičení nebo kondiční tréning. Tato stále oblíbená a osvědčená sportovní pomůcka je k dispozici v různých provedeních a materiálech, např. JUTA, BAVLANA, PLAST. Rukovítka mohou být dřevěná nebo plastová. Oblíbené je ŠVIHADLO S POČÍTADLEM. Dále zde naleznete hojně využívanou cenově nenáročnou cvičebn... zobrazit více
Oddělení nabízí ŠVIHADLA používaná pro aerobní cvičení nebo kondiční tréning. Tato stále oblíbená a osvědčená sportovní pomůcka je k dispozici v různých provedeních a materiálech, např. JUTA, BAVLANA, PLAST. Rukovítka mohou být dřevěná nebo plastová. Oblíbené je ŠVIHADLO S POČÍTADLEM. Dále zde naleznete hojně využívanou cenově nenáročnou cvičební GUMU pro terapeutické cvičení i aerobic, nazývanou „ZAVAŘOVAČKA“. Vybírejte podle způsobu použití ze tří tuhostí. Propojením více gum můžete dosáhnout libovolné délky podle typu cvičení. Alternativou k zavařovačce JE PRUŽNÝ CVIČEBNÍ PÁS AEROBIC BAND dodávaný na metry, který si nakrátíte na potřebnou délku.

Švihadla, cvičební guma, "zavařovačka" Počet produktů: 8


Nejprodávanější produkty v kategorii

  • Švihadla jsou v módě zásluhou aerobních cvičení. Desetiminutovka se švihadlem je ideální k zrychlení tepové frekvence do aerobní rytmu, v kterém tělo nejlépe spaluje nadbytečné tuky. Švihadlo je bavlněné a má plastová rukovítka.
    Švihadlo bavlna plastová rukovítka - různé délky
    Švihadla jsou v módě zásluhou aerobních cvičení. Desetiminutovka se švihadlem je ideální k zrychlení tepové frekvence do aerobní rytmu, v kterém tělo nejlépe spaluje nadbytečné tuky. Švihadlo je bavlněné a má plastová rukovítka.
    62 Kč
    SklademZobrazeno 1 – 8 z 8 položek