Molitanové sestavy, stavebnice
Tato kategorie nabízí oblíbené vybavení školek a dětských koutků MOLITANOVÉ SESTAVY, ze kterých je možné skládat například překážkové dráhy. Tyto velké molitanové kostky z tvrzeného molitanu umožní dětem lehce a bezpečně realizovat jejich roztodivné stavby. Je možné pořídit zvlášť jednotlivé části molitanové stavebnice nebo celé sady. Molitanová... zobrazit více
Tato kategorie nabízí oblíbené vybavení školek a dětských koutků MOLITANOVÉ SESTAVY, ze kterých je možné skládat například překážkové dráhy. Tyto velké molitanové kostky z tvrzeného molitanu umožní dětem lehce a bezpečně realizovat jejich roztodivné stavby. Je možné pořídit zvlášť jednotlivé části molitanové stavebnice nebo celé sady. Molitanová sestava BIG We Play s OMYVATELNÝM POVLAKEM obsahuje 12 kusů kostek. Sada Kostky velké 14ks a Kostky velké 32ks jsou potažené zátěrovým silonem. U dětí velmi oblíbený BAZÉN S MÍČKY sestavíte snadno ze čtyř dílů pomocí suchého zipu. Míčky do molitanového bazénu se prodávají samostatně, najdete je pod názvem MÍČEK PLAST.

Molitanové sestavy, stavebnice Počet produktů: 12


Nejprodávanější produkty v kategorii

  • Malé, plastové, odolné míčky se používají do dětských bazénů, pro hru jednotlivce i skupin dětí. Jsou vhodné do dětských koutků, školek, apod. Míčky jsou dodávány ve 5 barvách. Výrobek dle norem EU.
    Míček plast - dvě velikosti
    Malé, plastové, odolné míčky se používají do dětských bazénů, pro hru jednotlivce i skupin dětí. Jsou vhodné do dětských koutků, školek, apod. Míčky jsou dodávány ve 5 barvách. Výrobek dle norem EU.
    5 Kč
    SklademZobrazeno 1 – 12 z 12 položek