Značky Počet značek: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
 • Gymnic

  Pod značkou Gymnic uvádí na trh své výrobky italský výrobce Ledraplastic, S.p.A. Od 80.let minulého století se specializuje na výrobu kvalitních pomůcek pro fyzioterapii, dětské sportovní hračky, fitness, wellfitness a další doplňkový sportovní sortiment.

 • John

  Výrobce JOHN se zabývá produkcí gymnastických míčů pro rehabilitaci a cvičení, a také dětských hopsacích míčů a zvířátek. Na trh dodává i velký výběr dětských míčů pro míčové hry.

 • Ledragomma

  Míče Ledragomma jsou určeny především pro sport, fitness, gymnastiku, ale také jako rehabilitační pomůcka ve zdravotnictví nebo jako výchovně hrací pomůcka ve školství. Ledragomma nabízí míče v úpravě maxafe, které zaručují vyšší bezpečnost při cvičení a také velký výběr barev.

 • Rubbabu

  Rubbabu vyrábí produkty z přírodního kaučuku, potažené mikroplyší. Cílem výrobce je, nabízet příjemné, eco-friendly a bezpečné hračky, které by byly jednoduché a zároveň podněcovaly dětskou představivost a rozvíjely hru. Rubbabu hračky vyrábí indická společnost Iseo.

 • Thera-Band

  Americká značka Thera-Band dodává svým zákazníkům velmi kvalitní žíněnky, velké reha míče, balanční úseče a posilovací gumy. Výrobky Thera-Band jsou oblíbené jak pro domácí použití, tak zejména u profesionálů v rehabilitačních zařízeních, fitness centrech, ve školách apod.

 • Togu

  Německý výrobce Togu dodává na trh kvalitní  masážní míčky s výstupky, velké cvičební míče, různé balanční plochy a úseče a jiné fitness pomůcky. Produkty jsou precizně zpracovány a vyrobeny k přírodě šetrným způsobem.

 • Trendy Sport GmbH & Co.KG

  Trendy Sport - německý výrobce sportovních pomůcek. V nabídce máme podložky na cvičení, které nenasávají pachy a jsou příjemné na omak. Také yoga bloky v nejrůznějších barvách, gymnastické balóny, balanční podložky a další produkty, které dovážíme přímo od výrobce z Německa.

 • We play

  We Play výrobky se na trhu objevují od roku 1999. Pro svou barevnost a povedené designerské zpracování patří We Play mezi nejoblíbenější motorické hry a hračky v naší nabídce. Zejména motorické dráhy a stavebnice jsou často kupovány do škol a školek, dětských center apod., kde si s nimi děti naplno užijí zábavu a rozvinou své pohybové dovednosti.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek