Ochrana osobních údajů

 

Firma Tivali, s.r.o. prohlašuje, že s osobními údaji uživatelů nakládá v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.
Informace poskytnuté prostřednictvím objednávkového formuláře, slouží výhradně pro vyřízení objednávky. Nebudou poskytnuty třetím osobám, ani jinak komerčně využity.
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vést děti k pohybu od útlého věku je to nejlepší, co pro jejich zdraví a správný psychický a fyzický vývoj můžeme udělat. Jenže zaujmout děti fyzickou aktivitou chce spoustu kreativity a vymýšlení stále nových a nových her a aktivit. Čím dál častěji jsou do pohybových aktivit nejen dospělých, ale právě a hlavně dětí zahrnuté i nejrůznější cvičební pomůckyPřetvoří fyzickou aktivitu na hru a děti tak mají větší chuť se hýbat a pohybově se rozvíjet.

Proto jsme pro Vás připravili náš specializovaný eshop e-baby.cz plný funkčních a kvalitních cvičebních pomůcek. Najdete zde třeba i pomůcky pro zdravotní cvičení a rehabilitaci, jako jsou masážní míčkyoverballyposilovače prstů a skákací zvířátka. Máme i speciální kategorii tréninkových potřeb, které jsou ideální volbou pro sportovní kroužky jako je třeba fotbalová školička. V této kategorii najdete různé metybrankykužely nebo frekvenční žebříky. Aby si děti během pohybu i trochu odpočinuly a zabavily se, tak pro ně máme stavebnice a didaktické hračky. S těmi si mohou hrát třeba v domečku a bunkru poskládaném z molitanových sestav doplněných o různé pěnové desky. Pro zlepšení dětské motoriky pak máme různé dráhy pro motorikupřekážkové dráhy i nestabilní úseče. Připravili jsme i speciální kategorii cvičebních pomůcek určených ven, do přírody (ale dají se samozřejmě použít i v tělocvičně) - mezi ty patří třeba trampolínyfrisbeeringo nebo skákací pytle. A pro cvičení s většími dětmi, které se už zapojují třeba do dětských lekcí aerobiku, máme různé cvičební podložkygymballythera bandy a bosu.